Hledáme na pozice (s nástupem od 01.04.2019):

Strojní zámečník

Náplň práce:

  • ruční a strojní opracovávání hliníkových profilů (pilování, řezání, ohýbání, vrtání)
  • sestavování výrobků z hliníkových profilů (spojováním šrouby, lepením, tmelením)
  • provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení
  • ošetřování a údržba používaných nástrojů nářadí strojů zařízení a dalších pomůcek

Požadujeme:

  • vyučení v oboru – vhodné i pro ABSOLVENTA
  • technické myšlení, zručnost, přesnost, soustředěnost
  • aktivní přístup k zadaným úkolům
  • orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení a odměny; příspěvky na stravné; penzijní připojištění

Technik/projektant

  • příprava zpracování projektové dokumentace v souladu se zákonnými předpisy
  • vedení příslušné dokumentace; po zaškolení vedení zakázky
  • zajišťování provozních návazností, časových harmonogramů, podkladů pro sestavení rozpočtů
  • objednávky materiálu; komunikace s investory
  • příprava, kontrola a koordinace prací; pomoc při řízení a realizaci zakázek
  • práce s technickou dokumentací

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru, obor: stavebnictví-technik ve stavebnictví
  • počítačové dovednosti MS Office, AUTOCAD
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědnost, flexibilita, ochota se vzdělávat, komunikace

Nabízíme:

  • získání praxe v oboru stavebnictví, zajímavá práce s hmatatelným výsledkem
  • dobré platové ohodnocení, možnost prémiového odměňování dle osobních výkonů a výsledků společnosti
  • silné, stabilní zázemí firmy; firemní benefity; dobrý tým spolupracovníků

Životopisy zasílejte na: vrbova@alufront.cz

loading